Dziewczyna brutalnie zamordowana przez byłego chłopaka! Była w ciąży

22-latka miała właśnie obchodzić , gdy została napadnięta i zamordowana przez swojego byłego chłopaka. Mężczyzna dodatkowo odciął dziewczynie głowę…

22-letnia Liese Dodd z Alton w Illinois była w ósmym miesiącu ciąży. Jak informuje Fakt, jej dziecko miało się urodzić w lipcu. Razem z rodziną kompletowała wyprawkę i planowała urządzenie w czerwcu Baby shower, czyli przyjęcia dla mamy i jej dziecka.

9 czerwca do Liese zajrzała jej Heidi Noel, by zapytać córkę, jak się czuje. To ona znalazła zmasakrowane dziewczyny a podłodze jej mieszkania. Ciało miało odciętą głowę – ta została znaleziona w śmietniku przed domem…

Marcos Pulido, szef policji w Alton, poinformował , że w sprawie Liese został 22-letni Deundrea Holloway, jej były chłopak, z którym spotykała się przez około dwa lata. Mężczyzna już usłyszał dwa zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i celowego zabójstwa nienarodzonego dziecka, rozczłonkowanie zwłok Liese, ukrywanie zabójstwa i przestępstwa drogowe. Obecnie przebywa w areszcie i raczej z niego nie wyjdzie do procesu, choć wyznaczono kaucję. Ale wynosi ona aż 2 mln dolarów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się . Na razie Liese zamiast szykować się do narodzin kolejnego członka rodziny, szykuje się do pogrzebu dziewczyny i jej dziecka.

#BejmyNEWSDziewczyna brutalnie zamordowana przez byłego chłopaka! Była w ciąży