sobota, 2 grudnia, 2023

Dramat w Wielkopolsce. Dziadkowie zginęli w wypadku, ocalał tylko wnuk

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 15 między Koźminem Wielkopolskim a Wałkowem. W jednym z nich jechali dziadkowie z wnukiem. Oboje zginęli, ocalało tylko .

Do wypadku doszło 26 sierpnia przed godziną 17.00. Jak poinformowali z Koźmin Wielkopolski, według wstępnych ustaleń policji volkswagen jadący od strony Jarocina z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z land roverem. To właśnie volkswagenem jechali dziadkowie z wnukiem. Uderzenie było tak silne, że jedną z osób trzeba było wydobywać z samochodu z ą narzędzi hydraulicznych.

„Niestety, mimo wysiłku ów i ów jedna z osób biorących udział w zdarzeniu poniosła na miejscu” – poinformowali strażacy. – „Pozostałe 3 osoby zostały przetransportowane do szpitali w Kaliszu, Ostrowie i Krotoszynie. Podczas czynności prowadzonych przez ę dotarła do Nas informacja o śmierci kolejnej osoby biorącej udział w zdarzeniu”.

72-letnia kobieta zmarła na miejscu wypadku. 76-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą, został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. 13-latek także trafił do szpitala – przewiózł go Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest stabilny.

w Krotoszynie prowadzi śledztwo w sprawie tego wypadku, ustalając szczegóły i okoliczności zdarzenia.

#BejmyNEWSDramat w Wielkopolsce. Dziadkowie zginęli w wypadku, ocalał tylko wnuk