Dramat w Tylmanowej. Rodzice osierocili dwuletnie dziecko

wypadek fot. OSP Ochotnica Dolna

Samochód, którym podróżowali młodzi ludzie z dzieckiem, wypadł z trasy i uderzył o betonowy przepust. Mężczyzna zginął na miejscu, kobieta zmarła w szpitalu. Osierocili dwuletnie dziecko.

Do wypadku doszło wieczorem 25 listopada na drodze 969 między Tylmanową a Kłodnem. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z trasy i uderzył w betonowy przepust. Strażacy dostali się do ofiar wypadku rozcinając dach auta z pomocą hydraulicznych narzędzi.

29-letni mężczyzna zginął na miejscu. Jego 23-letnią partnerkę wraz z dzieckiem odwieziono do szpitala w Nowym Sączu – tam zmarła. Dziecko przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu.

Zdaniem strażaków powodem wypadku mogło być niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. W swoim wpisie zaapelowali do kierowców o ostrożność.

„W dniu dzisiejszym tj. 25.11.21 nasza jednostka została zadysponowana do bardzo groźnego wypadku w Tylmanowej os. Kłodne. Na DW samochód, którym podróżowała trzyosobowa rodzina wyleciał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenie mimo reanimacji 2 osoby poniosły śmierć, a trzecia osoba ( dziecko) została przetransportowana do szpitala. W związku z pogarszającymi się warunkami na drogach apelujemy o ostrożności” – napisali na swoim FB.

W akcji wzięli udział strażacy z PSP Nowy Targ i OSP w Ochotnicy Dolnej.

https://www.facebook.com/OSPOchotnicad/posts/4449761438465023

Źródło: Fakt

Podziel się: