Dmuchany zamek porwany przez wiatr. Ranne dzieci

Dziewięcioro bawiących się na dmuchanym zamku zostało rannych, gdy porwał konstrukcję. Pięcioro z nich odniosło obrażenia wymagające leczenia w szpitalu.

Wszystko wydarzyło się 3 lipca w miejscowości Gonderhausen im Hunsrueck w landzie Nadrenia-Palatynat na zachodzie Niemie podczas festynu, na którym jedną z głównych atrakcji był . Festyn towarzyszył odbywającemu się tam turniejowi piłkarskiemu, jak podaje Fakt.

tego dnia niezbyt sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, głównie dlatego, że wiał naprawdę silny , jednak wiele dzieci z radością bawiło się w dmuchanym zamku nie zważając na kaprysy pogody.

W pewnym momencie jednak silny podmuch wiatru poderwał w górę dmuchany . z zamkiem w , na wysokość 4-5 metrów, poleciało dziewięcioro dzieci, które akurat tam się bawiły, a po chwili spadły na ziemię.

Wszystkie dziewięcioro dzieci odniosło obrażenia, w tym pięcioro tak poważne, że musiało zostać przewiezione do szpitali. Czwórka została zabrana przez śmigłowce sanitarne.

prowadzi w tej sprawie pod kątem nieumyślnego spowodowania obrażeń ciała. Funkcjonariusze zabezpieczyli dmuchany zamek i przesłuchali świadków.

#BejmyNEWSDmuchany zamek porwany przez wiatr. Ranne dzieci