Więcej

  Długopis na prezent – komu warto podarować ten rodzaj upominku?

  Długopis stanowi jedno z narzędzi, które jest niemalże niezbędne w codziennym życiu wielu osób. Możemy śmiało powiedzieć, że gadżet towarzyszy nam w codziennym życiu od najmłodszych lat. Właśnie z tego powodu długopis uważa się za uniwersalny prezent, jaki można podarować z naprawdę wielu okazji. Prezent przyozdobiony spersonalizowanym grawerem to jeden z najbardziej stylowych, eleganckich i symbolicznych pomysłów, który na pewno ucieszy niejedną osobę. Dodatkowo, jeżeli gadżet będzie pochodził prosto od renomowanej marki, możemy być pewni, że przetrwa on lata i okaże się znakomitą pamiątką. Estetyka i dbałość o szczegóły w połączeniu z funkcjonalnością to połączenie, na które warto postawić, wybierając długopis na prezent. Co jeszcze warto wiedzieć o tej formie podarunku?

  Każdy prezent ma znaczenie, czyli krótko o symbolice długopisu

  Długopis stanowi symbol mądrości istoty ludzkiej, prawdy, a także wiedzy przelewanej na papier w momencie natchnienia. Od lat uważa się, że pisanie daje moc przechowywania myśli, zaś otrzymanie długopisu kojarzone było z ogromnym osiągnięciem i oznaką, że determinacja oraz uczciwość została doceniona przez innych. Każdy długopis jest wyrazem osobowości jego właściciela. Metalowe długopisy są trwałe, symbolizując jakość i klasę. Między innymi dlatego świetnie sprawdzają się jako prezent dla pracownika, ucznia czy osoby, która właśnie obroniła swoją pracę dyplomową.

  Gdzie znaleźć wysokogatunkowy długopis?

  Jedną z najpopularniejszych marek długopisów, które bardzo chętnie wybierane są na prezent dla bliskich, jest Waterman. Gadżet kojarzy się przede wszystkim z elegancją i luksusem; do stworzenia każdego modelu użyto wyłącznie wysokogatunkowych komponentów, dzięki czemu długopisy z powodzeniem przyciągają wzrok każdego miłośnika piśmiennictwa. Długopisy Waterman to również dobry wybór dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie tradycję i klasykę w każdej dziedzinie życia. Połączenie klasyki z nowoczesnym designem przejawia się w trwałości i odporności gadżetu na uszkodzenia – szczególnie wyróżniającym się elementem długopisów Waterman jest stalowa końcówka, zapewniająca płynne i wysoce precyzyjne pisanie. Kolejną firmą, która zasługuje na szczególną uwagę w kontekście oferowanych artykułów piśmienniczych jest Parker. Renomowana marka istnieje na rynku od ponad stu lat, zachwycając eleganckim designem produktów, doskonałym wykonaniem oraz niezawodnością długopisów. Parker zasłużył sobie na uznanie całego świata, objawiając się jako symbol luksusu oraz wyrafinowania w dziedzinie długopisów i innych artykułów piśmienniczych. Sklep Murrano posiada w swoim asortymencie produkty obu marek, oferując je w nad wyraz atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, zainteresowani mogą skorzystać z możliwości naniesienia na gadżet grawerunku, który uczyni długopis jedynym w swoim rodzaju – wystarczy wejść na stronę Murrano.pl, wybrać konkretny model długopisu i wedle uznania wypełnić okienka z personalizacją. I gotowe!

  Jaki napis na długopisie warto umieścić?

  Podejmując decyzję o sprezentowaniu komuś długopisu ze specjalnym grawerem, należy pamiętać o tym, że miejsce na napis jest ograniczone. Nie oznacza to jednak, że na gadżecie nie ma miejsca na imię ukochanej osoby, datę czy cytat z jej ulubionej książki. Wiele osób decyduje się na to, by umieścić na długopisie wyłącznie najważniejszy grawer, zaś życzenia zawrzeć na tabliczce dołączanej do opakowania; można też zapisać je na specjalnej karteczce i dołączyć do prezentu. Współczesne metody grawerowania sprawiają, że napis przez lata pozostaje wyraźny i nie ulega ścieraniu. Mimo upływu czasu, nie będzie on tracił swojego doskonałego wyglądu. Rozważając zakup długopisu z grawerem, bardzo wiele osób zastanawia się, ile będzie trzeba zapłacić za spersonalizowanie gadżetu – warto uważnie przejrzeć ofertę sklepów, ponieważ niektóre z nich oferują naniesienie grawerunku zupełnie za darmo! Nie trzeba wydawać kroci, by móc skomponować zachwycający, jakościowy prezent.

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościDługopis na prezent – komu warto podarować ten rodzaj upominku?