Więcej

  Disney+ startuje! Kiedy? Jaka będzie cena abonamentu?

  Platforma streamingowa należąca do Walt Disney Company, czyli Disney+, rozpocznie nadawanie w Polsce 14 czerwca. Ile będzie kosztowało korzystanie z serwisu i jakie filmy widzowie będą mieli do dyspozycji?

  Subskrypcja, jak podaje Disney, będzie wynosić 28,99 zł miesięcznie – ale tylko 289,90 zł, jeśli ktoś zdecyduje się wykupić ją od razu na rok, i w ramach tego będzie mógł korzystać z serwisu nawet na czterech ekranach jednocześnie, pobierać bez ograniczeń nawet na dziesięciu urządzeniach i ustawić nawet 7 profili, w tym dziecięcy, który zawiera ograniczenia dostępu do treści ze względu na wiek. Na razie nie podano informacji o innych promocjach czy bonusach.

  W ofercie znajdą się filmy 20th Century Studios, FX, seriale i filmy Pixara, Marvela, National Geographic, oraz oczywiście świat “Gwiezdnych wojen”, w tym “The Mandalorian” i “Księga Boby Fetta”. Będzie też “Cruella” z Emmą Stone, serial Marvela “Moon Knight” z Oscarem Isaakiem oraz film “Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni” z Simu Liu i Awkwafiną. Wśród seriali będą dostępne te najpopularniejsze jak “Chirurdzy” czy “Simpsonowie”.

  To oczywiście nie jest jeszcze pełna oferta Disney+, platforma będzie stopniowo podawać kolejne szczegóły oferty stopniując napięcie. Pełna oferta będzie więc tak naprawdę znana tuż przed uruchomieniem platformy, a z pewnością Disney+ trzyma jeszcze niejedną niespodziankę w zanadrzu.

  WiadomościDisney+ startuje! Kiedy? Jaka będzie cena abonamentu?