Ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na trasie S1 w Pyrzowicach. osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku na trasie S1 w Pyrzowicach w województwie śląskim wpłynęło do służb w sobotę po godzinie 15:00. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz ę. W pobliżu wypadku lądował również Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierująca samochodem osobowym zderzyła się z -em. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd wielokrotnie odbijał się o bariery energochłonne. Po zderzeniu ciężarówki próbował ominąć samochód osobowy, ale wpadł w poślizg i zatrzymał się w poprzek jezdni.

W wyniku wypadku samochód osobowy został niemal zmiażdżony, a części pojazdu rozsypały się po szosie na odległości kilkuset metrów. Kierująca samochodem osobowym została przewieziona karetką do Szpitala św. Barbary. Jak mówią lekarze, stan poszkodowanej jest bardzo ciężki.

W wyniku wypadku ruch na trasie S1 został na wiele godzin zablokowany.

Źródło: dziennikzachodni.pl

#BejmyNEWSCiężarówka zmiażdżyła samochód osobowy