Ciało 25-latka znalezione w samochodzie

25-letniego mężczyzny odnaleziono w samochodzie zaparkowanym przed jednym ze ów w Kolnie w województwie podlaskim. Okoliczności śmierci bada .

Ciało młodego mężczyzny odnaleziono w poniedziałek, 21 grudnia w godzinach popołudniowych. 25-latek znajdował się na tylnej kanapie swojego samochodu, który był zaparkowany przed jednym ze sklepów.

odnalazł jego kolega, który zadziwił się, że 25-latek od kilkunastu godzin parkuje przed sklepem. Kiedy podszedł bliżej, zobaczył leżącego na tylnej kanapie kolegę. Na miejsce wezwano służby.

Wstępne ustalenia śledczych wykluczyły udział osób trzecich, które mogłyby przyczynić się do śmierci 25-latka. ”Decydujące będą jednak sekcji” – powiedział Marcin Gajdamowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Kolnie.

Śledczy ustalili, że wcześniej mężczyzna pił z kolegami. Ostatni raz był widziany żywy w nocy z niedzieli na poniedziałek, krótko po północy. W samochodzie przeleżał około 15 godzin. ”Wtedy znalazł go kolega, który zdziwił się, że 25-latka tak długo stoi przed sklepem” – przekazał Gajdamowicz.

, która odpowie na pytanie o przyczynę śmierci młodego mężczyzny planowana jest na środę.

Źródło: tvn24.pl

#BejmyNEWSCiało 25-latka znalezione w samochodzie