Ciała dwóch osób znalezione w jednym z mieszkań

59-letniej i 60-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań w Kaliszu w województwie wielkopolskim. Jak informują lokalne , w mieszkaniu mogło dojść do lub samobójstwa rozszerzonego. Sprawę bada .

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb w sobotę, 26 grudnia ok. godziny 16:00. Jak informowała osoba zgłaszająca, która przyszła do jednego z mieszkań przy alei Wojska Polskiego w Kaliszu, w lokalu znajdowały się zwłoki dwóch osób: 59-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny. Na miejsce zadysponowano służby.

pod nadzorem prokuratora dokonała oględzin miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyła wszelkie ślady. Ciała ofiar zostały zabezpieczone do sekcji, która odpowie na pytanie o przyczynę śmierci.

– Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia – powiedział w sobotę rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

Jak informował serwis .naszemiasto.pl  na ciele obu ofiar widoczne były rany kłute zadane najprawdopodobniej nożem bądź innym ostrym narzędziem.

Na chwilę obecną śledczy nie wykluczają zabójstwa lub samobójstwa rozszerzonego.

Źródło: polsatnews.pl

#BejmyNEWSCiała dwóch osób znalezione w jednym z mieszkań