Więcej

  Byk wbiegł do banku! Ogromne zamieszanie i przerażenie pracowników

  Okazały byk wbiegł najpierw na parking przed bankiem, a później wbiegł do środka budynku, gdzie ścigał pracowników. Z zamieszaniem poradził sobie dopiero właściciel byka, który złapał go w pułapkę na jednym z korytarzy bankowych.

  Całe to niezwykłe wydarzenie miało miejsce 22 sierpnia. Ale nie w wiejskiej placówce rolniczego banku, gdzie obecność byka byłaby mimo wszystko bardziej naturalna, ale w izraelskim banku Leumi w strefie przemysłowej Lod, regionu na południowy wschód od Tel Awiwu, jak podaje Fakt.

  Jako pierwsza nietypowego klienta zarejestrowała kamera przemysłowa na parkingu: na nagraniu widać przerażenie ludzi na widok wielkiego zwierzęcia i to, jak przed nim uciekają. Sam byk, lawirując między samochodami, pobiegł prosto do budynku banku i tam, ślizgając się po kafelkach posadzek, a także ledwie mieszcząc w niektórych przejściach, zaczął ścigać urzędników. Zdenerwowane zwierzę po prostu szukało wyjścia, jednak w każdym przejściu trafiało na ludzi, którzy uciekali przed nim w panice.

  Ta spontaniczna corrida trwała pół godziny, dopóki nie pojawił się właściciel zwierzęcia. Władze banku zdążyły wezwać już także weterynarza, na wypadek, gdyby zwierzę trzeba było uśpić. Ale właścicielowi byka udało się zwierzę złapać w pułapkę z lin w jednym z korytarzy i okiełznać, a potem wyprowadzić z budynku ku radości bankowców.

  WiadomościByk wbiegł do banku! Ogromne zamieszanie i przerażenie pracowników