Byk wbiegł do banku! Ogromne zamieszanie i przerażenie pracowników

Okazały wbiegł najpierw na przed bankiem, a później wbiegł do środka budynku, gdzie ścigał pracowników. Z zamieszaniem poradził sobie dopiero właściciel byka, który złapał go w pułapkę na jednym z korytarzy bankowych.

Całe to niezwykłe wydarzenie miało miejsce 22 sierpnia. Ale nie w wiejskiej placówce rolniczego banku, gdzie obecność byka byłaby mimo wszystko bardziej naturalna, ale w izraelskim banku Leumi w strefie przemysłowej Lod, regionu na południowy wschód od Tel Awiwu, jak podaje Fakt.

Jako pierwsza nietypowego klienta zarejestrowała przemysłowa na parkingu: na nagraniu widać przerażenie ludzi na widok wielkiego zwierzęcia i to, jak przed nim uciekają. Sam byk, lawirując między samochodami, pobiegł prosto do budynku banku i tam, ślizgając się po kafelkach posadzek, a także ledwie mieszcząc w niektórych przejściach, zaczął ścigać urzędników. Zdenerwowane zwierzę po prostu szukało wyjścia, jednak w każ przejściu trafiało na ludzi, którzy uciekali przed nim w panice.

Ta spontaniczna corrida trwała pół godziny, dopóki nie pojawił się właściciel zwierzęcia. Władze banku zdążyły wezwać już także weterynarza, na , gdyby zwierzę trzeba było uśpić. Ale właścicielowi byka udało się zwierzę złapać w pułapkę z lin w jednym z korytarzy i okiełznać, a potem wyprowadzić z budynku ku radości bankowców.

#BejmyNEWSByk wbiegł do banku! Ogromne zamieszanie i przerażenie pracowników