Więcej

  Bruce Willis jest ciężko chory!

  Rodzina słynnego aktora Bruce’a Willisa poinformowała, że aktor kończy karierę – zdiagnozowano u niego afazję. Informację podała w mediach społecznościowych. “Chcieliśmy poinformować o tym jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla Was znaczy, tak jak Wy dla niego” – podano w oświadczeniu.

  Afazja to choroba wywołana uszkodzeniem mózgu i może wystąpić nagle. To zespół objawów: osoba chora na afazję nagle traci mowę, mogą też u niej wystąpić problemy z czytaniem i pisaniem. Objawy bywają różne i różnie się je leczy.

  Rodzina Bruce’a Willisa, obecna żona Emma Eming i dwie córki, które z nią ma, oraz była żona Demi Moore i trzy córki, które Willis ma z tego związku, przyznaje, że to wyjątkowo trudny czas dla rodziny, ale są silna rodziną, wspierają się nawzajem i pamiętają o słowach Bruce’a Willisa, który zawsze powtarzał: “Żyj pełnią życia”.

  Bruce Willis stał się znany dzięki serialowi telewizyjnemu “Na wariackich papierach”, emitowanemu w latach 1985-1989. Ale tak naprawdę sławny stał się po filmie “Szklana pułapka”, gdzie zagrał policjanta Johna McClane’a, który pokonuje grupę terrorystów okupujących wieżowiec firmy Nakatomi. Film stał się tak popularny, że nakręcono aż cztery kontynuacje. W 1994 roku zagrał w “Pulp Fiction” Quentina Tarantino, a rok później w filmie sci-fi “12 małp” Terry’ego Gilliama. Dotąd zdobył dwie nagrody Emmy, Złoty Glob i cztery nagrody Saturn.

  WiadomościBruce Willis jest ciężko chory!