Więcej

  Bramy skrzydłowe – jak wybrać najlepszą bramę wjazdową na posesję?

  Producenci bram skrzydłowych mogą zaoferować je swoim klientom w wielu wariantach do wyboru. Na jaką bramę wjazdową warto się zdecydować? Pod uwagę warto wziąć wtedy parę ważnych parametrów. Oto one!

  Rodzaj bramy skrzydłowej – jednoskrzydłowa czy dwuskrzydłowa?

  Obecnie bramy skrzydłowe – https://fello.pl/bramy-skrzydlowe/ można kupić w dwóch głównych wariantach, czyli jako konstrukcje wyposażone w jedno skrzydło albo w dwa skrzydła. Warto wskazać, że potocznie jako bramy skrzydłowe najczęściej określane są bramy dwuskrzydłowe.

  Jednoskrzydłowe bramy najczęściej kupowane są jako przesuwne. Wymagają one wtedy właściwej przestrzeni do przesuwania skrzydła po boku wjazdu na posesję.

  Z kolei bramy dwuskrzydłowe najczęściej kupowane są jako rozwierane, uchylne. Wtedy oba skrzydła są uchylane do wnętrza posesji, dlatego sprawdzają się również wtedy, gdy jest ona wąska lub znajduje się przy wpuszczonym podjeździe.

  Można także spotkać się z bramami jednoskrzydłowymi uchylnymi oraz dwuskrzydłowymi przesuwnymi, lecz nie są one stosowane często.

  Gdy chcesz kupić bramy skrzydłowe, Bielsko Biała oferuje dostęp do najlepszych wariantów bram jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych od sprawdzonych producentów.

  Materiał na bramę wjazdową – jaki jest najlepszy?

  Aktualnie bramy skrzydłowe najczęściej wykonuje się z metalu. Zastosowanie ocynkowanego i malowanego proszkowo metalu pozwala na skuteczną ochronę bramy przed korodowaniem oraz nadaje jej atrakcyjny wygląd.

  Można spotkać się także z niedrogimi bramami skrzydłowymi wykonanymi z siatki metalowej, a także z bramami z drewna oraz z elementami drewnianymi.

  Metalowe bramy skrzydłowe na Śląsku oferowane są przez sprawdzonych producentów – oferty można zobaczyć już teraz online.

  Wymiary bramy skrzydłowej – jak dobrać odpowiednią?

  Producenci oferują bramy skrzydłowe gotowe, a także mogą wykonać je na indywidualne zamówienie klienta.

  Gotowe bramy skrzydłowe najczęściej sprawdzają się na nowych działkach, przy budowie ogrodzenia. Wtedy wszystkie elementy można łatwo do siebie dopasować. Takie bramy są też tańsze od tych na wymiar.

  Bramy na wymiar z kolei najczęściej wykonuje się tam, gdzie żadna z gotowych bram nie pasuje do miejsca montaż. Mogą być one również wyprodukowane zgodnie z oczekiwaniami klienta, by nadać im określony wygląd.

  Sposób obsługi bramy – ręcznie czy z napędem?

  Aby używanie bramy było prostsze, warto zdecydować się na model z napędem. Wtedy można obsługiwać ją za pomocą poręcznego pilota.

  Sprzedażą bram skrzydłowych w Katowicach zajmuje się obecnie wiele firm. Z ich ofertami można łatwo zapoznać się online, porównać je ze sobą i wybrać najkorzystniejszą opcję.

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościBramy skrzydłowe – jak wybrać najlepszą bramę wjazdową na posesję?