Białostocki dziennikarz i muzyk nie żyje. Miał 44 lata

fot. webandi - pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Łukasz Stepaniuk, znany białostocki dziennikarz i muzyk zmarł nagle w nocy 3 czerwca. Miał tylko 44 lata. Osierocił żonę i 8-letniego synka.

Dziennikarza pożegnały wszystkie białostockie media, bo z większością z nich współpracował.
„To bardzo smutna wiadomość dla nas dziennikarzy” – podało Polskie radio Białystok na swoim profilu na FB. – „Tej nocy zmarł nagle nasz kolega Łukasz Stepaniuk związany z białostocką redakcją Radia Eska i Radiem Racja. Działał też na rzecz społeczności białoruskiej na Podlasiu, był przewodniczącym Białoruskiego Zrzeszenia Studentów i jednym z organizatorów Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza”.

„Łukaszu! Obudziliśmy się dziś z poczuciem olbrzymiej straty. Bez Ciebie wszystko będzie już inne. Brakuje nam Twojego uśmiechu, ciepła, serdeczności, ale przede wszystkim oryginalnego poczucia humoru” – napisali z kolei współpracownicy z Radia Eska.

Jak informuje „Fakt”, muzyk i dziennikarz urodził się w Bielsku Podlaskim, mieszkał i pracował w Białymstoku – był związany z Radiem Eska i białoruskim Radiem Racyja, współorganizował Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza” i był członkiem zarządu Fundacji Kamunikat.org. Był także zapalonym muzykiem i współpracował z kilkoma lokalnymi zespołami.

https://www.facebook.com/radiobialystok/posts/5058772920844130

Podziel się: