Więcej

  Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zginęły

  Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zatyle w powiecie tomaszowskim doszło do zderzenia autobusu i samochodu osobowego. Zginęli dwaj pasażerowie osobówki. Kierowca autobusu został zatrzymany przez policję.

  Do wypadku doszło w nocy z 29 na 30 lipca, jak informuje Wojewódzka Komenda Policji w Lublinie. Autobus jadący DK17 uderzył w Volkswagena Passata, gdy ten zjeżdżał na drogę podporządkowaną.

  “W wyniku uderzenia osobówka została odrzucona do rowu, dachowała i rozbiła się na drzewie” – informuje lubelska policja. – “Volkswagenem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Jedną z ofiar wypadku jest 51-letni obywatel Ukrainy. Tożsamość drugiego mężczyzny jest w trakcie ustaleń”.

  Autokarem kierował 37-letni obywatel Ukrainy, a podróżowało nim ponad 60 pasażerów. Podróżnym nic się nie stało, a kierowca był trzeźwy. Prokurator zdecydował o pobraniu od niego krwi do badań i zatrzymaniu. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

  WiadomościAutobus zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zginęły