Więcej

  Agata Duda zaapelowała do kobiet z okazji ich święta. Także do Rosjanek

  Żona prezydenta Dudy rzadko występuje publicznie, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Z okazji Dnia Kobiet zaapelowała do Rosjanek, by powstrzymały wojnę i rozlew krwi na Ukrainie jako matki, córki i żony żołnierzy.

  8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet, to bardzo ważne święto w Rosji. Dlatego Agata Duda właśnie tego dnia postanowiła zaapelować do Rosjanek.
  “Zwracam się do wszystkich kobiet w Rosji z apelem o powstrzymanie toczącej się wojny. Niech wystąpią jako matki, żony i córki rosyjskich żołnierzy przeciwko dalszemu rozlewowi krwi” – powiedziała w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych. I poprosiła, by tego dnia,w swoje święto, wystąpiły przeciwko wojnie, przeciwko dalszemu rozlewowi krwi.

  Agata Duda podkreśliła, że z tym apelem zwraca się do wszystkich kobiet na całym świecie, by nie pozostały obojętne wobec wojny na Ukrainie, pochłaniającej coraz więcej ofiar. Zaapelowała też o publikowanie 8 marca w mediach społecznościowych zdjęć opatrzonych hasztagiem #RosyjskieKobietyZatrzymajcieWojnę.

  Źródło: Fakt
  WiadomościAgata Duda zaapelowała do kobiet z okazji ich święta. Także do Rosjanek