Więcej

  14-latka brutalnie zamordowana. Przez byłego chłopaka

  Dziewczyna 4 listopada wyszła, by spotkać się z byłym chłopakiem – i nie wróciła. Po tygodniu poszukiwań jej ciało znaleziono w kompleksie garaży. Policja zatrzymała podejrzanego. To jej były chłopak.

  14-letnia Josefine mieszkała z rodzicami w Aschersleben w Niemczech. 4 listopada powiedziała bliskim, że idzie się spotkać ze swoim byłym chłopakiem Jonasem na jego usilne prośby. Ale nie zamierzała do niego wrócić.

  Gdy dziewczyna nie wróciła na noc, jej bliscy najpierw sami, a później z policją, zaczęli poszukiwania dziewczyny. Jej ciało znaleziono w kompleksie garażowym w Aschersleben. Dziewczyna zginęła z powodu licznych ran kłutych.

  Podejrzany o dokonanie zabójstwa jest Jonas, były chłopak dziewczyny, jej rówieśnik. Chłopak został zatrzymany i postawiono mu już zarzut zabójstwa. Jak poinformował “Bild”, chłopak początkowo twierdził, że jest niewinny, ale gdy znaleziono ciało dziewczyny i policjanci ponownie przyszli go przesłuchać, poprosił rodziców, by wyszli z pokoju i przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że chciał ją pobić do nieprzytomności za to, że z nim zerwała. Zaplanował więc spotkanie z Josefine, z którego nie wróciła żywa.

  Źródło: Fakt

  Wiadomości14-latka brutalnie zamordowana. Przez byłego chłopaka