Zaginęła 22-letnia Anita. Pojechała do Niemiec i zniknęła

radiowóz fot. policja Bytów

22-latka w nocy z 26 na 27 października tego roku wyjechała z miejscowości Nowa Ziemia pod Złotoryją do pracy do Niemiec i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej telefon jest nieaktywny. Co się z nią stało?

Historię Anity Michalskiej przypomniał portal „Zaginieni przed laty”. Od 27 października z kobietą nie ma kontaktu, a nigdy nie zrywała więzi z bliskimi. Jej mama miała od niej ostatni telefon 27 października, ale nie zdążyła odebrać. Gdy po chwili oddzwoniła – telefon córki był już nieaktywny.

Niestety, jej rodzina nie wie, do jakiego miasta wybierała się Anita, co utrudnia policyjne poszukiwania. Może sieć społecznościowa będzie tu bardziej skuteczna?

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1652124204994683

Anita Michalska jest szczupłą, drobną blondynką, ma 160 cm wzrostu, włosy średniej długości, oczy niebieskie. Ma tatuaże na nadgarstkach i na biodrze. W dniu zaginięcia była ubrana w czarny płaszczyk, ciemne spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe. Miała ze sobą torebkę.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Złotoryi, nr tel. 47 874 42 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Źródło: „Zaginieni przed laty”

Podziel się: