Więcej

  Czym charakteryzuje się funkcjonalny projekt hali produkcyjnej?

  Hala produkcyjna to inwestycja, który wymaga większych nakładów finansowych, a jej budowa zajmuje kilka miesięcy. Dlatego konieczny jest projekt hali produkcyjnej, który będzie w pełni odpowiadać wymaganiom związanymi z zaplanowaną w jego wnętrzu działalnością. Co powinno go charakteryzować?

  Elementy projektu budowy hali

  Oczywiście wszelkie projekty hali produkcyjnej muszą uwzględniać specyfikę prowadzonej tam działalności, jednak na tym nie koniec. Oprócz samego projektu architektonicznego niezbędne są także inne:

  • produkcyjny – ściśle związany z maszynami produkcyjnymi, ich rozlokowaniem, wyznaczonymi ciągami komunikacyjnymi, logistyką wewnętrzną itp.;
  • instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych – czyli instalacji dostarczających moc niezbędną do prowadzenia działalności, wodno-kanalizacyjnych i gazowych;
  • zagospodarowania terenu – dostosowany do wymogów hali, np. uwzględniający rampy do odbierania palet z produkcją, wytyczeniem dróg dojazdowych, ścieżek pieszych itp.

  Wszystkie projekty muszą powstać z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów prawa budowlanego.

  Wybierz gotowe projekty hali

  Jeśli potrzebny projekt hali produkcyjnej, warto polecić ofertę Carcon. Jest to przedsiębiorstwo budowlane funkcjonujące na rynku generalnego wykonawstwa i mogące pochwalić się wieloma ukończonymi inwestycjami na terenie całej Polski. Zajmuje się kompleksową realizacją procesów inwestycyjnych, obejmujących budownictwo ogólne, przemysłowe, specjalistyczne, infrastrukturalne, a także konstrukcje stalowe.

  W ofercie Carcon znajdują się zróżnicowane, gotowe projekty – hala produkcyjna z biurowcem, magazyn serwisowy, kompleks budynków produkcyjnych i socjalnych, salon z halą magazynową i inne. Jeśli potrzeba czegoś więcej, można na ich bazie dokonać modyfikacji niezbędnych do specyfiki działalności, przystosowując do potrzeb lub też stworzyć plan od podstaw. Wszystkie projekty hali są dostosowane do obowiązujących przepisów, a dzięki ciągłemu rozwojowi kadry Carcon może zaproponować nowoczesne, nierzadko innowacyjne rozwiązania.

  Odwiedź stronę Carcon i zobacz ofertę już dzisiaj!

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościCzym charakteryzuje się funkcjonalny projekt hali produkcyjnej?