Tragiczny wypadek w Olsztynie. Zginęło rodzeństwo

wypadek, archiwum fot. policja

Na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaków doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 23-letnia kobieta kierująca jednym z nich zginęła na miejscu, tak samo jak 25-letni pasażer, jej brat. Policja szuka kierowcy drugiego samochodu, który uciekł.

Do tragedii doszło 11 listopada po godzinie 19.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letnia kierująca pojazdem marki Audi A6 zawracała na skrzyżowaniu i wtedy doszło do zderzenia z samochodem Audi A8, jadącym ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny.

Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu wypadku, najpierw przez świadków wypadku, a następnie służby ratunkowe, 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego Audi A6 zmarli. Natomiast kierowca Audi A8 porzucił samochód i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – i szukają kierowcy Audi A8. Nie wiadomo, dokąd udał się mężczyzna – w pobliżu miejsca wypadku rozciąga się bowiem kompleks leśny, którym można przejść do kilku różnych dzielnic Olsztyna.

Źródło: KMP Olsztyn

Podziel się: