Ponad sto osób bawiło się na urodzinach koleżanki. Interweniowała policja

fot. arembowski - pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Zespół prasowy śląskiej policji poinformował, że nad zbiornikiem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej doszło do nielegalnego zgromadzenia. Spora grupa młodzieży postanowiła hucznie świętować osiemnaste urodziny jednej z koleżanek. Wobec uczestników zabawy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

O interwencji policji na tzw. ”cypelku” nad zalewem Pogoria III informuje Onet. Liczna grupa młodzieży spotkała się w celu hucznego świętowania osiemnastych urodzin jednej z koleżanek. Młodzie ludzie nie przestrzegali dystansu społecznego i zakazu zgromadzeń, kpiąc z wprowadzonych restrykcji.

Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkich uczestników spotkania, a następnie zakończyli nielegalną imprezę. Jak informuje śląska policja, wobec wszystkich uczestników zgromadzenia nad zbiornikiem Pogoria III zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Policjanci apelują o rozsądne i odpowiedzialne zachowanie. Każde łamanie obostrzeń będzie karane, zgodnie z obowiązującym prawem. ”Po raz kolejny apelujemy o ich przestrzeganie” – napisali policjanci w komunikacie cytowanym przez Onet.

Podziel się: