Policja ściąga dodatkowe oddziały do Zakopanego. Na sylwestra

Zakopane, Tatry fot. Bartek12, pixabay

„Sylwester Marzeń z Dwójką” organizowany pod Tatrami i przewidywana liczba gości sprawiły, że zakopiańska policja zwróciła się o wsparcie. Otrzymała je: do Zakopanego przyjechały dodatkowe oddziały policji z garnizonu krakowskiego. Będzie tu pracowało w sylwestrową noc 300 policjantów.

Na imprezę oficjalnie ma przyjechać 30 tysięcy osób – tyle przynajmniej zgłosili organizatorzy i tyle ma się pomieścić na Górnej Równi Krupowej. Tam porządku będzie pilnowała wynajęta firma ochroniarska. Jednak zdaniem policji gości może być nawet dwa razy tyle, a pozostali zbiorą się w okolicy, by chociaż z daleka popatrzeć na wielką imprezę z gwiazdami. I tam porządku będą pilnować policjanci, tak samo jak w Zakopanem, gdzie, jak przewidują, wiele osób uda się po koncertach na kontynuację imprezy.

Na „Sylwester Marzeń z Dwójką” TVP obowiązują bezpłatne bilety, które trzeba było pobrać ze strony internetowej Telewizji Polskiej. Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godziny 18.00. Na scenie wystąpią między innymi Enrique Iglesias i jego starszy brat, Julio Iglesias Junior, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, The Music From ABBA – Arrival From Sweden, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz jako gwiazda koncertu Jason Derulo.

Źródło: Fakt
Podziel się: