Michał Wiśniewski o „Ich Troje”: to ostatni album

fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons (zdjęcie przycięte)

Lider zespołu „Ich Troje” zapowiedział w mediach społecznościowych nagranie nowej płyty – ale zapowiedział, że będzie to ostatnia płyta. Za to wkrótce ukaże się książka.

Michał Wiśniewski zaprezentował na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej zespołu i przy okazji podzielił się informacjami o nowym albumie, który ma być ostatnim – i książce poświęconej historii zespołu. Ale czy to oznacza, że „Ich Troje” przestaje istnieć?

Na szczęście nie, ale – zgodnie z duchem czasu – zespół przenosi się do sieci, jak zapowiedział jego lider. Przy okazji podziękował też swoim obecnym i byłym kolegom z zespołu za współpracę, przyjaźń i profesjonalizm, dzięki którym zespół osiągnął sukces i istniał tyle lat.

Płyta ma się pojawić na półkach 14 lutego 2022 roku. Także w przyszłym roku na półki ma trafić książka podsumowująca 25 lat istnienia zespołu.

Bo zespół Ich Troje powstał w połowie lat 90., w składzie Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Artur Pastuszko i Magda Femme. Ostatnia płyta zespołu ukazała się cztery lata temu – wszystkie, które wydali, osiągnęły status złotych, platynowych lub diamentowych płyt.

Źródło: Fakt

Podziel się: