Jurek Owsiak chciał zamówić kwiaty na pogrzeb. Ale kwiaciarnia odmówiła pracy dla WOŚP

Prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opisał tę historię w mediach społecznościowych: chciał kupić kwiaty na pogrzeb przyjaciela. Ale kwiaciarnia, gdy dowiedziała się, że zamawia je w imieniu WOŚP, odmówiła wykonania usługi.

„Dzwonimy i chcemy zamówić wiązankę. Numer kwiaciarni znaleźliśmy w internecie. Zamawiamy ją w imieniu WOŚP i rozmowę urywa — dzwonimy jeszcze raz — odzywa się głos męski wyjaśniający, że nic nie przerywa, to on przerwał, bo nie ma ochoty przyjąć zamówienia od Orkiestry. Zamurowało nas!” – napisał Owsiak.

Prezes WOŚP zastanawia się, czy właściciel kwiaciarni może odmówić wykonania usługi, ale bardziej go zastanowiło, czym tak bardzo mu się naraziła WOŚP, że nie chciał dla niej pracować? I jak duża musi być ta nienawiść, skoro sięga aż odmowy sprzedaży wiązanki na pogrzeb…?

https://www.facebook.com/jerzyowsiak/posts/445572773604513

Fundacja WOŚP założona w 1993 r. przez Jurka Owsiaka co roku organizuje zbiórki pieniędzy na sprzęt medyczny, który potem przekazuje polskim szpitalom. Dotąd zebrała ponad 1,5 mld zł i kupiła ponad 67 tys. urządzeń medycznych.

Podziel się: