Ciało kobiety znalezione w Warcie

Ciało znaleziono w rzece niedaleko Radomska, a niedaleko, na brzegu, odkryto reklamówkę z rzeczami należącymi do zaginionej kilka dni temu 61-letniej mieszkanki radomska. Czy to jej ciało było w wodzie?

61-letnia pani Grażyna, mieszkanka osiedla Tysiąclecia, zaginęła 18 listopada. Wyszła z domu nie zabierając ze sobą torebki i ślad po niej zaginął. Rodzina nie mogła się z nią skontaktować i zawiadomiła policję. Obawiali się, że kobiecie przytrafiło się jakieś nieszczęście.

Policja wszczęła poszukiwania przy pomocy psów tropiących i dronów, a nawet śmigłowca. Udało się znaleźć mężczyznę, który zawiózł panią Grażynę do parku Topisz nad Wartą. Tam znaleziono reklamówkę z jej rzeczami i rozpoczęto przeszukiwanie okolicy, także rzeki.

W niedzielę wyłowiono z rzeki niedaleko parku ciało kobiety. Według policji wszystko wskazuje na to, że jest to zaginiona pani Grażyna. Zgodnie z decyzją prokuratury, która prowadzi dochodzenie, zwłoki zostały przekazane do sekcji, która ustali, co było przyczyną śmierci kobiety.

Źródło: Fakt.pl

Podziel się: