27-latek usiłował zabić matkę. Przechodnie znaleźli ją nieprzytomną w rowie

Do tragedii doszło w miejscowości Kawęczynek pod Piasecznem. 27-letni mężczyzna zaatakował nożem matkę. Kobietę z poważnymi ranami kłutymi i ciętymi znaleźli w przydrożnym rowie przechodnie.

Jak ustalili policjanci, 3 grudnia 27-letni mężczyzna zaatakował nożem swoją 45-letnią matkę na terenie jej posesji przy ulicy Prostej. Kobieta zaczęła przed nim uciekać przez ogrodzenie, jednak mężczyzna dogonił ją i wielokrotnie ranił nożem, aż straciła przytomność. Wtedy uciekł.

Nieprzytomną kobietę znaleźli przechodnie i to oni powiadomili policję oraz pogotowie ratunkowe. Kobieta została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, gdzie walczy o życie.

Policjanci tymczasem zajęli się poszukiwaniami sprawcy – i znaleźli go w mieszkaniu na Bielanach. Nie chcial otworzyć drzwi policjantom, ale poddał się, gdy zagrozili mu użyciem siły.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i kierowania gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec niego.

Źródło: Super Express

Podziel się: