25-letnia bramkarka nie żyje. „Mamy złamane serca”

fot. webandi - pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

25-letnia Regan Gibbs, była bramkarka drużyny piłki nożnej Kansas University, nie żyje. O zabójstwo jest podejrzewany jej mąż. „Mamy złamane serca” – napisali na Twitterze jej koledzy z drużyny, składając kondolencje rodzinie.

Regan Gibbs grała w drużynie od 2015 do 2018 roku. Była jedną z najlepszych bramkarek ligi, z najniższą średnią w puszczonych bramek. Jesienią 2021 roku wyszła za mąż, a 18 maja tego roku jej mąż zadzwonił pod numer 911 i powiedział, że Bóg kazał mu zabić żonę. Ciało 25-letniej byłej bramkarki znaleziono w jej mieszkaniu.

Mężczyzna został zatrzymany, a biegli psychiatrzy sprawdzają, czy był poczytalny w chwili popełnienia zbrodni. Istnieją poważne podejrzenia, że nie był stabilny psychicznie, jak powiedział Rich Lockhart, komendant policji stanowej. Sąsiedzi przyznali, że mężczyzna znęcał się nad swoją żoną, ale powiedzieli o tym policji dopiero po jej śmierci.

„Jesteśmy załamani stratą Regan Gibbs. Składamy nasze najszczersze kondolencje rodzinie” – napisali na Twitterze jej koledzy z drużyny.

https://twitter.com/KUWSoccer/status/1526732399622729730

Podziel się: